Ks. dr Dariusz Kuźmiński – Proboszcz

tel. +48 608 627 914

Urodził się 7 lipca 1967 r. w Pacynie (diec. łowicka). Po ukończeniu szkoły podstawowej kontynuował naukę
w Liceum Ogólnokształcącym im. F. Chopina w Sochaczewie. Po uzyskaniu matury w 1986 r. wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego Św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Święcenia kapłańskie przyjął w katedrze łowickiej
28 maja 1992 r. z rąk Księdza Biskupa Alojzego Orszulika, pierwszego ordynariusza nowopowstałej diecezji łowickiej. Tego samego roku został skierowany na studia specjalistyczne z zakresu teologii moralnej do Rzymu.
Po ukończeniu studiów i powrocie do Polski został mianowany wicerektorem i wykładowca Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu. Od czerwca 2011 r. jest proboszczem Parafii Narodzenia N.M.P.
w Młodzieszynie i wykładowcą Seminarium.

Ksiądz prałat Stanisław Lubian

tel. +48 886 473 330