Ogłoszenia, 04 lutego 2024

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela zwykła– rok B – 04 lutego 2024

1. To już ostatnie dni karnawału, a najbliższy czwarte zwany jest tłustym. Jemy pączki, już dzisiaj życzymy smacznego! Przeżyjmy te dni karnawału w duchu chrześcijańskiej radości.
  2. We środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
    w intencjach nowennowych.
  3. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Już dzisiaj chcemy poinformować, że parafialne obchody dnia chorych z Mszą Świętą, podczas której udzielimy sakramentu chorych, zorganizujemy w czasie parafialnych rekolekcji wielkopostnych.
  4. Polecamy lekturę prasy katolickiej – nowe numery Gościa i Małego Gościa Niedzielnego. Można jeszcze nabyć piękne kalendarze na nowy rok.
  5. Życzymy solenizantom i jubilatom tego tygodnia zdrowia i wielu łask Bożych,

Zmarli:

W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy:
+ Zygmunta Garczyńskiego i + Mariannę Pawłowską.
We wtorek o godz. 12.00 będzie pogrzeb + Haliny Tomczak z Rokiciny.

Wieczny odpoczynek…..