Ogłoszenia duszpasterskie – 16 niedziela zwykła

1. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających w sierpniu do Kotliny Kłodzkiej będzie w najbliższą sobotę 27 lipca o godz. 19:00 w salce parafialnej
  2. W przyszłą niedzielę (szczególnie na Mszy Św. o godz. 10.00) będziemy pamiętać w modlitwie o kierowcach i modlić się o bezpieczną, trzeźwą i odpowiedzialną jazdę. Po Mszach Św. o godz. 10.00 i 12:00 tradycyjnie poświęcimy pojazdy z okazji przypadającej w tym tygodniu uroczystości Św. Krzysztofa – patrona kierowców.
  3. Organizatorzy Warmińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę bardzo serdecznie proszą Parafian o przyjęcie w dniu 5 sierpnia grupy ok 400 pielgrzymów PPW z Warmii i Mazur. Pielgrzymi przybędą około godziny 1930.
  4. Wszystkim życzymy udanego tygodnia, odpoczywającym na wakacjach dobrego wypoczynku.

W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisława Duplickiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

CHRZEST ŚW (niedziela godz. 12:00): 4 VIII; 25 VIII; 1 IX; 15 IX, 6 X