Ogłoszenia duszpasterskie – 24 niedziela zwykła (15 IX 2019)

 

  1. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnią niedzielę w uroczystościach dożynkowych w naszej Parafii. Szczególne podziękowania dla delegacji, które zaznaczyły swoja obecność z poszczególnych wiosek, a szczególnie ze Starych Bud. Dziękuję przedstawicielom Gminy oraz wszystkim zespołom parafialnym (szczególnie chórowi) i Parafianom, którzy aktywnie włączyli się w te uroczystość.
  2. Wyjazd z Ks. Prałatem Stanisławem do Kodnia – wyjazd dwudniowy: 17 – 18 IX (wtorek g. 6:00 rano – środa): koszt tego wyjazd to 160 zł. – obejmuje podróż, nocleg w Kodniu w pokojach z łazienkami oraz obiadokolację w dniu przyjazdu oraz śniadanie następnego dnia. 
  3. Koła Żywego Różańca zapraszamy na kolejne spotkanie w Domaniewicach w sobotę za dwa tygodnie – zapisy w zakrystii
  4. Na wyjazd do Ziemi Świętej w styczniu przyszłego roku – w czasie ferii nie ma już wolnych miejsc. Ze względu na zainteresowanie otworzyliśmy nową listę na wyjazd do Ziemi Świętej za rok w podobnym terminie. Osoby zainteresowane zapisuje Pan Mirek.
  5. W najbliższym czasie planujemy rozpoczęcie dużej inwestycji w naszej Parafii jaką będzie ocieplenie oraz położenie elewacji na budynku plebanii. Jest to kolejna inwestycja, która wydaje się być naturalną potrzebą ze względu na koszty ogrzewania oraz troskę o sam budynek plebanii. Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy ze zrozumieniem patrzą na troskę o to co jest wspólnym dobrem wszystkich Parafian. Dziękuję wszystkim, którzy czują się domownikami Parafii i wspierają naszą Parafię
  6. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: Śp. Antoniego Łażewskiego oraz Śp. Ryszarda Kamińskiego z Juliopola. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!
  7. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo

Ważne daty:

CHRZEST ŚW (niedziela godz. 12:00): 6 X, 13 X